Francia – Ruime woning

ANG 425,000
,
voeg toe aan favorieten

Aida Moret

Telefoon:(+5999) 661 9500
Email:aida@moretrealestate.com

Neem contact op

Ik heb interesse

Je zoekresultaten

Omschrijving

In het rustige en aangename Francia, Curacao, staat deze ruime woning op een kavel van 470 m², een plek met talloze mogelijkheden. Bij binnenkomst word je verwelkomd in de lichte en open woonkamer, waar de keuken naadloos op aansluit. Daarnaast bevindt zich een open kantoorruimte, die eenvoudig kan worden omgebouwd tot een extra slaapkamer. Aan de achterzijde van de woning vind je een berging en een badkamer, wat extra gemak biedt.

Een trap leidt naar de bovenverdieping, waar een grote hoofdslaapkamer zich bevindt, samen met nog twee andere slaapkamers. Om bij de derde slaapkamer te komen, loop je door de tweede heen, wat de ruimtes op een speelse manier met elkaar verbindt. Deze derde kamer beschikt bovendien over een balkon, een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van de omgeving. Ook op deze verdieping is een badkamer aanwezig, waardoor het huis praktisch en comfortabel is ingericht.

Met de royale kavel biedt deze woning niet alleen voldoende binnenruimte, maar ook de mogelijkheid om buiten te genieten of het huis verder naar wens uit te breiden. Een ideale plek voor wie op zoek is naar een woning met potentie in een fijne omgeving.

Francia is een rustige en aangename wijk op Curaçao, perfect voor wie op zoek is naar een centrale woonomgeving met toch alle nodige voorzieningen binnen handbereik. De wijk ligt strategisch tussen belangrijke gebieden zoals Willemstad en populaire woonwijken, waardoor het een aantrekkelijke plek is voor zowel locals als expats.

De omgeving van Francia biedt een mix van natuur en stedelijke voorzieningen. In de nabije omgeving vind je supermarkten zoals van der Tweel en Centrum Mahaai, scholen, restaurants en andere faciliteiten die het dagelijks leven gemakkelijk maken.

Meer foto’s of informatie over deze ruime woning in Francia, Curacao? Neem direct contact op per telefoon of Whatsapp met Myrthe Jager op +599 9 693 0491.

Area:
Land: Netherlands Antilles
Property Id: 65790
Prijs: ANG 425,000
Oppervlakte: 470 m2
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Gemeubileerd: nee
Gated Community: nee
Huisdieren Toegestaan: nee
Zwembad: nee
Grond: erfpacht
Ongemeubileerd
Tuin

Vergelijkbaar

vergelijk

Royal Palm – Sfeervol Appartement

405000 EURO
2
slaapkamers
2.5
badkamers
141 m2
oppervlak
maart 13, 2025
vergelijk
Luxe penthouse in het exclusieve Bellevue Villas Resort, met 4 slaapkamers, 3,5 badkamers, 4 balkons en adembenemend uitzicht. Het penthouse biedt een ruime woonkamer, moderne keuken, en een masterbedroom met ensuite badkamer en walk-in closet. Het resort heeft een gemeenschappelijk zwembad, volledige beveiliging en ligt in de populaire wijk Biesheuvel, op slechts 10 minuten van Punda en 15 minuten van Mambo Boulevard en vliegveld Hato

Bellevue Villas – Comfortabel Penthous...

ANG 645,000
4
slaapkamers
3.5
badkamers
240 m2
oppervlak
maart 13, 2025
vergelijk
salinja unieke kavel

Salinja – Unieke kavel

prijs op aanvraag
2,282 m2
oppervlak
maart 6, 2025
  • Wijzing valuta

  • Uitgebreid zoeken

Vergelijk