Brakkeput – Appartement met 1 slaapkamer

ANG 2,500
,
voeg toe aan favorieten

Alyssa den Dulk

Telefoon:(+5999) 6784842
Email:alyssa@moretrealestate.com

Neem contact op

Ik heb interesse

Je zoekresultaten

Omschrijving

Dit prachtige gemeubileerde appartement met 1 slaapkamer biedt alles wat je nodig hebt. Met uitzicht op het Spaanse Water en de Tafelberg, kun je genieten van de rust en de schoonheid van dit prachtige eiland.

Het appartement beschikt over alle benodigde voorzieningen, waaronder wifi, koelkast, wasmachine, en televisie. Het is de perfecte plek om te ontspannen..

Je kunt ook genieten van het buitenleven, want het appartement heeft een eigen privé pier en een heerlijke bries om van te genieten. Bovendien heeft het appartement Janthiel Security, waardoor je je veilig en beschermd voelt.

Daarnaast kun je heerlijk genieten van een verfrissende duik in het gezamenlijke zwembad. Dit zwembad kan tegen betaling ook exclusief worden gebruikt door de huurder, waardoor je in alle rust kunt ontspannen en genieten van de Curaçaose zon.

Dit appartement met 1 slaapkamer kan van jou zijn voor slechts 2500ANG per maand. Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en maak van deze woning jouw nieuwe thuis!

Area:
Land: Netherlands Antilles
Property Id: 43281
Prijs: ANG 2,500
Kamers: 3
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd: ja
Gated Community: ja
Huisdieren Toegestaan: in overleg
Zwembad: gemeenschappelijk zwembad
Grond: n.v.t.
Gemeubileerd
Alarmsysteem
Gemeenschappelijk Zwembad
Wasmachine
Koelkast
Vaatwasser
Inclusief Internet

Vergelijkbaar

vergelijk

Brakkeput – Ruime woning

ANG 4,250
3
slaapkamers
2
badkamers
maart 28, 2023
vergelijk

Vredenberg – Penthouse

ANG 4,500
2
badkamers
155 m2
oppervlak
maart 27, 2023
vergelijk

Royal Palm – Zeezicht appartement

ANG 3,750
2
slaapkamers
2.5
badkamers
maart 21, 2023
  • Wijzing valuta

  • Uitgebreid zoeken

Vergelijk